Supervízia

Ponúkame bezplatné supervízie vrámci výcviku pre pomáhajúce profesie.
 
V prípade záujmu volajte 0904 392 841 alebo píšte lenka@hiposkolka.sk

Ponuka - ak sa chcete vrámci svojej profesie pozrieť na niečo čo Vás trápi v práci - či so žiakmi, či s vedením, s inou kolegyňou, rodičmi detí, nejaký pracovný problém, v čom sa nedarí -  rada Vás uvidím.

Príklad tém z praxe: ako dať výpoveď v práci, ako si vedieť vypýtať financie za svoje služby, ako si udržať odstup od klienta, ako komunikovať s rodičmi žiakov, ako určiť žiakovi hranice, spolupráca s kolegyňou, práca nad rámec zmluvy, neistota pri práci, zlepšenie vzťahov, sebavedomia..

Prosbou je, že dotyčný bude súhlasiť s nahrávaním - video slúži na môj trénig a je len pre výcvikovú lektorku. Žiadne verejné zdieľanie. Časovo je to  50 min až hodina. Ďakujem.

Supervízia Vás môže sprevádzať pri riešení toho, čo potrebujete zmeniť v práci.

Aké máte možnosti a zdroje na vyriešenie Vášho problému?

Supervízia je psychohygiena pre pomáhajúcich profesionálov.  Ponúka nadhľad v konkrétnej situácií, sprevádza pri problémoch v práci. Je to prítomné vypočutie, prináša možnosť usporiadať si myšlienky.

Nie je to terapia, nie je to poradenstvo, ani koučing.

Slúži pre pomáhajúceho profesionála na zvýšenie kvality v práci s jeho klientami = na zvyšovanie jeho profesionálnych kompetencií.

Supervízia môže byť individuálna alebo skupinová.

Predchádza syndrómu vyhorenia a syndrómu nudy, prináša zlepšenie kvality poskytovanej služby klientom, profesionálny aj osobný rast pomáhajúceho profesionála.

Pomáhajúcim profesionálom je človek pracujúci s klientami v školstve, zdravotníctve (napr. učitelia, vychovávatelia, lekári, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, psychológovia, terapeuti, lektori, poradcovia, krízoví interventi ...). Človek, ktorého práca je náročná na odbornosť, kvalitu a osobné nasadenie.