Ďaľšie roky

Rok 2007 Nové miesto, noví nadšenci, nové projekty.

Presťahovali sme sa na zelenú lúku, no skôr to bol zarastený kopec.
Klčovali sme a budovali. Plánovali a pripravovali sme miesto pre hipoterapiu. Hľadali a našli sme nášho konského terapeuta a miláčika. Bubko, vlastným menom Azim, je malý koník, ale rozumu má za troch, je pracovitý, jemný a veľmi vnímavý. Prešiel špeciálnym výcvikom na hipoterapiu, aby mohol veľa dať každému človeku, ktorý k nám príde. Stal sa obľúbeným členom širokej a nielen detskej komunity.

Rok 2009 Príchod nového člena - koňa Bubka, ktorý prechádza výcvikom na hipoterapiu.

Rok 2010 Začiatky hipoterapie v Perneku, to už je Bubko, vlastným menom Azim, obľúbeným členom širokej a nielen  detskej komunity.

Od roku 2010 sme rozbehli hipoterapiu a budujeme ďalej. O rok neskôr pribudol ďaľší chlpatý miláčik. Fenka Lotka.
Zrealizovali sme projekt integračného detského ihriska s prírodnou jazdiarňou (viac info tu). Na jednej ploche majú možnosť stretávať sa rodičia a deti s postihnutím i bez.

Rok 2011 - 2014

Veselo, rýchlo, veľa krát aj náročne ubehli roky s našim konským kamošom pri dome. Zrealizovali sme dvojročný projekt EU Leonardo da Vinci, Partnerstvá, ktorý nám priniesol veľa ďalších skúseností a nových aj mediznárodných priateľstiev.

Pochopili sme, že našemu koňovi bude lepšie v stáde a presťahovali sme ho do "konského raja" ku kamarátke Danke Struhárovej do Opatoviec. Je tu veľmi šťastný a spokojný, stále pracuje ako "hipoterapeut" :)).

Rok 2015 Areál Rozálka, Pezinok - kde sme realizovali hipoterapiu do septembra 2021.

Tu sme stretli spriaznené duše. Už pri prvom stretnutí to bola láska na prvý pohľad. Ďakujeme za nádherné bytosti, ktoré sa stali našimi priateľmi. Koníčky, ktoré dávajú lásku deťom navštevujúcim hipoterapiu a psychomotorické hry sú kobylka kráľovná Kinga, valach šibal Cookie, pomaly sa zacvičuje aj nežná kobylka víla Ula, chvíľu to bola aj modrooká Sweety. Necháme sa prekvapiť ďalšími, ktorých nám priveje život a možno aj na inom mieste.

Rok 2016 Prebiehala hipoterapia aj v areáli Spojenej školy v Ivánke s úžasnou kobylkou Kačenkou.

Od septembra 2021 sa naša činnosť (po viacerých corona - zmenách :( ) sústredila do nového poradenského priestoru v Pezinku. Postupne sme ho vytvárali od začiatku roka 2021 a stále  ho tvoríme. V príjemnej voňavej atmosfére tu prebiehajú terapie pre deti z bilaterálnej integrácie, kraniosakrálne ošetrenie (pre všetky vekové kategórie), odborné konzultácie pre rodičov, rozvojové hry pre deti čo k nám zavítajú ...

Stále sa vzdelávame, vylepšujeme čo sa dá a tešíme sa s vami každému zázraku čo sa udeje...

Ďakujeme.